Aktualności

24.01 Warszawa: “1112 dni w Autostopowej Podróży Przez Świat”

Zapraszamy w czwartek, 24 stycznia o godz. 19.00 na pokaz slajdów: “1112 dni w Autostopowej Podróży Przez Świat” autorstwa Asi i Adama Dzielicckich. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań “Slajdy In Mundo w Lunie”, Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa, bilet wstępu na pokaz: 18 zł.

Podczas spotkania usłyszymy o Autostopowej Podróży Przez Świat, z której autorzy wrócili po 1112 dniach bycia w drodze. 3 kontynenty, kilkadziesiąt krajów, autostop, jachtostop, Couchsurfing, setki przygód, odwiedzonych miejsc. Skupią się przede wszystkim na azjatyckiej części swojej podróży. Opowiedzą o tym, dlaczego Azja skradła im serca, jak się jeździ motocyklem po indyjskich Himalajach, dlaczego Pakistańczycy to najgościnniejsi ludzie na świecie, skąd wzięła się ich miłość do indonezyjskiej wyspy Bali, jacy w ogóle są Azjaci, co warto w Azji zobaczyć i poczuć. Mnóstwo zdjęć, filmów, ulubionych historii.

Asia i Adam Dzieliccy – 1 września 2014, po roku intensywnych przygotowań wzięli swoje plecaki i ruszyli na Wschód. Nie uciekali przed niczym, nic nie rzucali. Chcieli tylko spełnić marzenie o dalekiej i dłuższej niż poprzednie podróży. Autorzy bloga www.nanowejdrodzezycia.pl, książki: „Na Nowej Drodze Życia. 1112 dni w Autostopowej Podróży Przez Świat, cz. 1”, programu profilaktyczno-edukacyjnego dla dzieci: „Dzielę się światem”. Wyznają zasadę, że najlepsze jest ciągle przed nimi i zawsze jest więcej.