PODRÓŻE Z DZIEĆMI W KINIE LUNA

Spakuj dziecko i w drogę! 

Czy w podróż można wyruszyć z dzieckiem w każdym wieku? Jakie czekają na nas przygody? Jakie zagrożenia? Doświadczeni globtroterzy opowiedzą o swoich podróżach z dziećmi i udzielą wielu cennych porad. Wyruszymy do Gruzji, Szwecji, Norwegii, Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

W sobotę, 7 maja w warszawskim kinie Luna odbyła się specjalną edycja slajdów o podróżowaniu z dziećmi. Było to wydarzenie skierowane do aktywnych rodzin mające na celu przybliżyć widzom odległe zakątki świata oraz zainspirować do wspólnych podróży. Cykl rozpoczął pokaz dla dzieci pt.: „Afryka – śladami Stasia i Nel”.
O godzinie 12.00 zaprosiliśmy widzów na pokazy o podróżowaniu z dziećmi. Anna i Marcin Szymczakowie zabrali nas w podróż na słoneczne Zakaukazie. Wędrowaliśmy po zielonych dolinach Tuszetii i śnieżnych graniach Swanetii, odwiedzaliśmy czarnomorski kurort Batumi oraz słynącą z produkcji wina Kachetię. Z Małgorzatą i Marcinem Złomskimi oraz ich czteroletnią córką Zosią i dwuletnim synem Leonem przeżyliśmy niezwykłą przygodę w krainie trolli, skrzatów i gnomów. Norwegia i Szwecja zachwyciły nas ostatnimi dziewiczymi terenami w Europie. Na koniec naszego cyklu opowieści o podróżowaniu z dziećmi odwiedziliśmy magiczną Arabię. W Omanie dotarliśmy na piaszczyste wydmy i klifowe wybrzeża. Odwiedziliśmy barwne bazary, gdzie handlują tradycyjnie ubrani Omańczycy oraz miasta o niespotykanej architekturze. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich zobaczyliśmy zupełnie inny świat – tętniące życiem nowoczesne metropolie, wielokulturową społeczność oraz piękne meczety.

Dodatkowe atrakcje we foyer kina: malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, stoisko z literaturą dziecięcą i podróżniczą, goście specjalni!

plakat

PROGRAM:

godz. 11.00 Afryka – śladami Stasia i Nel, pokaz dla dzieci, więcej…
(Małgorzata i Marcin Złomscy)

godz. 12.00 Gruzja – w poszukiwaniu złotego runa, pokaz o podróżowaniu z dzieckiem, więcej…
(Anna i Marcin Szymczakowie)

godz. 13.30 Norwegia i Szwecja – w krainie troli, skrzatów i gnomów, pokaz o podróżowaniu z dziećmi, więcej…
(Małgorzata i Marcin Złomscy)

godz. 15.00 Magiczna Arabia. Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman, pokaz o podróżowaniu z dziećmi, więcej…
(Anna i Marcin Szymczakowie)

UWAGA KONKURS! Przynieście do kina Luna 3 wydrukowane zdjęcia z Waszych małych i dużych podróży z dziećmi. Wszystkie powiesimy na wielkiej tablicy we foyer kina. Nasi Goście Specjalni The Family Without Borders wyłonią zwycięską fotografię. Ogłoszenie wyników przed ostatnim pokazem (“Magiczna Arabia. Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman”, godz.15.00). Do wygrania bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepie outdoorowym Regatta!

Bilet wstępu na jeden pokaz: normalny 16 zł, ulgowy 12 zł, karnet na wszystkie pokazy 40 zł
Ilość biletów ograniczona

Przedsprzedaż biletów na pokazy od 11 kwietnia przez internet TUTAJ
w kasie kina Luna – codziennie 30 minut przed pierwszym seansem kinowym
telefon do kasy kina:
22 621 78 28,  22 628 98 65
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa

WSPÓŁPRACA:

Logo Luna

 

 

 

 

SPONSORZY:

sklep_podroznika Print LogoADT GB_Logo

Oly_LogoLens_neg_xl Regatta_logo

LOGO_BEZDR_ORANGE_POZIOM_2007

PATRONI MEDIALNI:

logo_podroze travelingfamily  logo_kids_travel_pop1 ip_patronat logo stopy jpg logoMP_rodzinne_duze_KWADRAT512 Fotografuj.pl  Pojechana.pl    W Azji   Ceneria.pl logo_Zorientowani  wakacje-z-dzieckiem-logo-dzieckowpodrozy.jpg LogoSpukiBoo300