Aktualności

14.12. “Z aparatem wśród zwierząt. Opowieści z safari”

Zapraszamy w czwartek, 14 grudnia o godz. 19.00 na spotkanie z Anną Olej-Kobus pt.: “Z aparatem wśród zwierząt. Opowieści z safari”. Pokaz odbędzie się w ramach XI sezonu Spotkań Podróżniczych In Mundo, kino Wisła pl. Wilsona 2, Warszawa, bilet normalny: 23 zł, bilet ulgowy: 19 zł. KUP BILET

Na safari jedno jest pewne: spodziewaj się niespodziewanego! Zapraszam was na niezwykłą podróż, w czasie której poznacie sekrety wielkiej piątki (oraz innych afrykańskich piątek zwierząt!), dowiecie się czy sęp się sępi, struś chowa głowę w piasek a krokodyl ma ptasią szczoteczkę do zębów. Pewna hiena pokaże nam czym jest prawdziwa odwaga, zaś małpy nauczą nas odwagi. Podczas tego safari przemierzymy pustynię, sawannę i deszczowy las, a mieszkańcy tych miejsc nie raz was zaskoczą!

Anna Olej-Kobus alias AfrykAnka. Od ponad 25 lat przemierza Afrykę, przywożąc stamtąd zdjęcia i opowieści. Jej najnowsza książka to “Zwierzęta Afryki. Przewodnik na safari” – do kupienia z autografem w sklepie Namib.pl. Na co dzień pracuje jako pilotka wypraw i prowadzi bloga AfrykAnka.